MZŠ Návsí - Malí spisovatelé v knihovně
Malí spisovatelé v knihovně Tisk E-mail
 

Napsal Jana, v 14-04-2014 08:23

Zobrazení : 2350

Oblíbený : 360

Publikováno v : O škole, Družina

Mezinárodní den dětské knihy připadá na 2. dubna, den výročí narození Hanse Christiana Andersena. K této přípežitosti se děti ze školní družiny zapojily do soutěžě "Malí spisovaté",která proběhla v místní knihovně.

 

Úzká spolupráce s místní knihovnou je velmi úspěšná a oblíbená jak u dětí, tak také u učitelů.

V příjemném prostředí knihovny myslí na malé čtenáře p. Renata Kantorová, která se stará a  snaží, aby měla čtenářům stále co nabídnout.Seznamuje je s knihovnou,povídá si s dětmi o různých tématech,nabízí knižní novinky. Děti se v rámci ŠD  zapojily do tvořivé soutěže a staly se malými spisovateli.MrkajícíSami si zvolily téma, které zpracují v "knižní" podobě, a své prvotiny pak představí v knihovně.

Nové knihy byly velmi různorodé a témata opravdu pestrá a nápaditá, přesně taková jací jsou naši "spisovatelé". Vyzkoušeli si,že ke zhotovení knihy je třeba důkladná příprava, správně zvolit téma, dbát na pravopis a vzhled a nezapomenout obohatit text obrázky, rébusy a pod. Knihy zde

Za své čtenářské a spisovatelské nadšení byli nakonec všichni odměněni, protože každou vydařenou knižní novinku rádi podpoříme. 

Knižní vydavatelé, těšte se na:Tomáška Kluze,Katušku Hermannovou,Simonku Kawulokovou,Nellinku Nieslanikovou,Natálku Bury,Markétku Kluzovou a Šimonka Bocka.

 

 

Poslední změna : 14-04-2014 10:27

   
Quote this article in website
Favoured
Print
Send to friend
Related articles
Save this to del.icio.us

Komentáře uživatelů  RSS komentárů
 

Průměrné hodnocení

   (0 volba)

 


Přidej komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj.

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.9 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
< Předch.   Další >
Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadfea5dd5731fb1a537ae724e92f1d14f1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 44 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadce058e0374e6850359c65e339fe7d8b1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 66