MZŠ Návsí - Noc s Andersenem
Noc s Andersenem Tisk E-mail
 

Napsal Jana, v 08-04-2014 08:04

Zobrazení : 2312

Oblíbený : 387

Publikováno v : O škole, Družina

V pátek 4.4.2014 proběhl III. ročník nocování ve školní družině. Spacák,pyžamko a plyšáka si k večernímu spaní připravilo 76 dětí a 5 vychovatelek Mrkající.

 

Tématem letošíního nocování bylo detektivní pátrání komisaře Vrťapky.Program byl rozdělen do čtyř bloků. Detektivní písnička zahájila první blok, kde jsme luštili Vrťapkovy rébusy a zápletky,závodili na školním hřišti a sestavovali netradiční hudební nástroj-dudy s prvním hostem J.G. Korberem.

Naši detektivové si mohli dle svých zájmů zvolit z následujících činností, kde je doprovázeli další milí hosté- florbal(P.Majetný,A.Zmija),tvoření z fimo hmoty(K.Jopková,R.Gavedová)a břišní tance E.Mulerová.

Pro mladší kamarády si připravil besedu o bezpečnosti p. Marcel Heczko a pro kamarádky spisovatelka Lena B. Freyová motýlí příběh spojený s tvořením. Školou se nesly zvuky kytary (Z.Kluzová )a veselý zpěv písní a pak už čekala na malé dobrodruhy cesta za pokladem v pyžamech.Tongue out

Starší detektivové luštili indicie, které je dovedly až na samotné místo činu- policie ČR.Tam řešili případ "Není na prodej" a měli možnost nahlédnout do vězeňské cely a policejního auta.Dozvěděli se, jaká je náplň policistů, a co je důležité k vykonávání jejich profese.Zpáteční cestu absolvovali se zavázanýma očima a vyzkoušeli si, jak k je složité orientovat se pouze podle sluchu a hmatu.Pod vedením vrchního komisaře Vrťapky-V.Šnajdra,který byl pro ně nejdříve utajeným překvapením,hráli hry a vyzkoušeli si záludné situace -jak je obtížné mít handicap.Odhalení pokladu byla cesta za dobrodružstvím s kamarády a uvědomění si, že máme to nejcennější - naše zdraví.

V posledním  bloku "D" dobrou noc čekaly na děti pohádky a příběhy, které nám přišli přečíst:T.Filipczyková,R.Martynek,Z.Nieslaniková,S.Solowská,Z.Kluzová a p. Raszková.

Velké poděkování patří Lence Szkanderové a Petru Kluzovi, kteří nám pomohli s organizací, a zkrotili hrozivá stašidla na školní půdě.Uzavřený

Děkujeme za napečené buchty,koláče, zakoupené ovoce a jiné dobroty.

Za velmi zdařilou akci děkujeme všem, kteří přiložili ruku k dílu, a tím nám pomohli uskutečnit tohle úžasné nocování ve škole. 

vychovatelky ŠD 

foto zde

Poslední změna : 08-04-2014 16:42

   
Quote this article in website
Favoured
Print
Send to friend
Related articles
Save this to del.icio.us

Komentáře uživatelů  RSS komentárů
 

Průměrné hodnocení

   (0 volba)

 


Přidej komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj.

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.9 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
< Předch.   Další >
Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadfea5dd5731fb1a537ae724e92f1d14f1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 44 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadce058e0374e6850359c65e339fe7d8b1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 66