MZŠ Návsí - Čertovský rej ve školních družinkách
Čertovský rej ve školních družinkách Tisk E-mail
 

Napsal Jarka, v 09-12-2013 09:46

Zobrazení : 2744

Oblíbený : 301

Publikováno v : O škole, Družina


Všude samí čerti a čertice

Ve čtvrtek 5.12. to u nás v družinkách vypadalo jak bychom se rok nemyli a nečesali. Čertovský rej byl doprovázen čertími růžky, střapatými hlavičkami, černou a červenou barvou, ocásky a hlavně umouněnými tvářičkami našich dětí. Bez toho se rej přece neobejde. I ve školní kuchyni udělali naši čertící trochu vítr, vždy bílé a upravené paní kuchařky zůstaly po našem odchodu jako by proletěly peklem.

Děti byly rozděleny do skupinek  a cestovaly se svými čertími průvodci po všech družinkách, kde se střídaly v soutěžích. Měly za úkol vyluštit těžkou čertovskou křížovku a vybarvit čertí omalovánku podle návodu, pak házely pytlíky uhlí do koše a lovily z něj bonbóny. Skládaly papírového čerta, popletená slovíčka a absolvovalyi čertí svítící překážkovou dráhu. Nakonec jsme se podle zájmu dětí rozdělili na skupinky " sportovních čertů" v tělocvičně, "tanečních čertů" v opičkách a těch nejunavenějších čertů, kteří si už jen tak hráli a kreslili. Všechno dopadlo dobře, 84 zúčastněných dětí si zařádilo a nás vychovatelky a další pomocníky čertíci  pořádně unavili. 

Poděkování patří paní Benkové z Jasení, která věnovala jako sponzorský dar každému dítěti sadu fixů, a dalším dobrovolníkům včetně žáků 9 tříd, bez kterých si už takovéto akce neumíme představit.

čertí foto  


Poslední změna : 10-12-2013 15:40

   
Quote this article in website
Favoured
Print
Send to friend
Related articles
Save this to del.icio.us

Komentáře uživatelů  RSS komentárů
 

Průměrné hodnocení

   (0 volba)

 


Přidej komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj.

Zatím žádné komentáře



mXcomment 1.0.9 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
< Předch.   Další >

Dnes je

Středa, 16 leden 2019

Přesně

Akce družiny aktuálně

 

5. 6. Odpoledne s Kuliočkem - KD Trisia trz.

24. 6. Výlet - Dolní Lomná

články DRUŽINY tady ... 

 

Rozvrhy 2013/2014

Okna Vesmíru, články o vesmíru, vědě a technice
Martin Petrásek, JoomlaMCZ, JoomlaCZ, tvorba WWW stránek

Ankety

Který předmět máš nejraději?
 
Chodíte do školy rádi?
 

Náhodný obrázek

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadfea5dd5731fb1a537ae724e92f1d14f1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 44 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadce058e0374e6850359c65e339fe7d8b1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 66