MZŠ Návsí - Pestrý podzim ve školní družině
Pestrý podzim ve školní družině Tisk E-mail
 

Napsal Jana, v 08-11-2013 20:13

Zobrazení : 2309

Oblíbený : 289

Publikováno v : O škole, Družina

 

Letošní podzim byl nádherně barevný,plný slunce a hezkých chvil v kolektivu kamarádů. Nechali jsme se jím inspirovat a připravili pro děti ze školní družiny  "koš" plný  různých aktivit a činností.

 

Školní družinu navštěvuje 90 dětí a každý z nich má jinou potřebu odpočívat, relaxovat a regenerovat své síly Mrkající. Připravili jsme pro ně pestrou nabídku zájmových činností, různorodých aktivit a tvořivých dílen tak, aby si každý našel to své.V  pondělí a pátek v rytmu hudby tancují,v úterý malují jako velcí mistři výtvarníci  nebo měří  svou rychlost a přesnost střely na branku ve florbalu.Středa je ve znamení techniky a zdokonalování se na PC. Kladný vztah k přírodě rozvíjí malí nadšenci ve čtvrtek.Denně využíváme tělocvičnu a za vhodného počasí školní hřiště.

A co dál? Navštívili jsme filmové představení v kině Mír Jablunkov,loutkové představení "Rumcajs" v Českém Těšíně,výstavu oživlých kamenů v Bystřici a blíže poznávali okolí školy a obce Návsí.

A co ještě? Výrobky z podzimní tvořivé dílny nám zdobí školu,louka u dubu se proměnila v dračí závody v odpolední drakiádě, z kuchyňky se linula nádherná vůně jablečných rohlíčků a dýňového koláče.V podvečer Halloweenu jsme zdolávali strašidelnou stezku.A nasmáli jsme se při hrách s kamarády.

A co víc?...snad už nic :-) jen foto- Kdo si hraje nezlobí:-) ,Drakiáda, Podzimní tvořivá dílna a více ve fotogalerii

A pozvánka k sledování rubriky "Těšíme se na....", kde najdete začátkem každého měsíce informace o tom, na co se vaše děti mohou v odpoledním čase těšit  :-)   

 

Poslední změna : 09-11-2013 17:41

   
Quote this article in website
Favoured
Print
Send to friend
Related articles
Save this to del.icio.us

Komentáře uživatelů  RSS komentárů
 

Průměrné hodnocení

   (0 volba)

 


Přidej komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj.

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.9 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
< Předch.   Další >

Dnes je

Čtvrtek, 13 prosinec 2018

Přesně

Akce družiny aktuálně

 

5. 6. Odpoledne s Kuliočkem - KD Trisia trz.

24. 6. Výlet - Dolní Lomná

články DRUŽINY tady ... 

 

Rozvrhy 2013/2014

Okna Vesmíru, články o vesmíru, vědě a technice
Martin Petrásek, JoomlaMCZ, JoomlaCZ, tvorba WWW stránek

Ankety

Který předmět máš nejraději?
 
Chodíte do školy rádi?
 

Náhodný obrázek

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadfea5dd5731fb1a537ae724e92f1d14f1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 44 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadce058e0374e6850359c65e339fe7d8b1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 66