MZŠ Návsí - A zase zlato! Volejbalisté a volejbalistky přivezli Pohár 17. listopadu
A zase zlato! Volejbalisté a volejbalistky přivezli Pohár 17. listopadu Tisk E-mail
 

Napsal Petr Majetný, v 05-12-2012 22:26

Zobrazení : 1106

Oblíbený : 112

Publikováno v : O škole, O škole

Není to tak dávno, co naše družstva žáků vybojovala zlato a stříbro ve stolním tenise v okresním kole a je tady nový úspěch, tentokrát smíšeného družstva hochů a dívek z 8. a 9. tříd, kteří ovládli 38. ročník turnaje v odbíjené o Pohár 17. listopadu, který tradičně organizuje ZŠ Mosty u Jablunkova v tamější sokolovně.

Na turnaji se sešlo pět tradičních účastníků - ZŠ Mosty u Jablunkova, ZŠ Jablunkov, PZŠ Jablunkov, MZŠ Návsí a ZŠ Písek. Hrálo se systémem každý s každým na jeden set do 21 bodů. V každém družstvu musela hrát minimálně jedna dívka. Našim prvním soupeřem byla pořádající škola z Mostů. Nehráli na turnaji špatně, ale náš servis byl zdrcující, a tak jsme brzy slavili vítězství v poměru 21:7. V druhém zápase nás čekal těžký soupeř - vítěz posledních dvou ročníků - PZŠ Jablunkov. Nad tímto soupeřem jsme minulý rok vedli, ale nezvládli jsme závěr, a přišli jsme o vítězství a dobré umístění v turnaji. Letos to bylo obráceně. Než jsme se nadáli, prohrávali jsme 8: 4 a naše naděje na úspěch mizela jak pára nad hrncem. Trpělivou hrou jsme ale nakonec srovnali a vítězství strhli na svoji stranu. K prvnímu místu nám stačilo vyhrát jeden ze zbývajících dvou zápasů a hned v prvním z nich - v zápase s Pískem jsme slavili vítězství. V posledním zápase s Jablunkovem jsme hráli bez většiny hráčů základní sestavy. Přestože jsme prohráli, ukázali hráči širšího kádru, že s nimi musíme na jaře  v dalších turnajích počítat. Co říci závěrem? Děkujeme pořadatelům za výborně zorganizované volejbalové odpoledne vedené v přátelském a pohodovém duchu a těšíme se na obhajobu prvenství v příštím, již 39. ročníku turnaje.

Poslední změna : 23-04-2014 09:48

   
Quote this article in website
Favoured
Print
Send to friend
Related articles
Save this to del.icio.us

Komentáře uživatelů  RSS komentárů
 

Průměrné hodnocení

   (0 volba)

 


Přidej komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj.

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.9 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
< Předch.   Další >

Dnes je

Středa, 16 leden 2019

Přesně

Akce družiny aktuálně

 

5. 6. Odpoledne s Kuliočkem - KD Trisia trz.

24. 6. Výlet - Dolní Lomná

články DRUŽINY tady ... 

 

Rozvrhy 2013/2014

Okna Vesmíru, články o vesmíru, vědě a technice
Martin Petrásek, JoomlaMCZ, JoomlaCZ, tvorba WWW stránek

Ankety

Který předmět máš nejraději?
 
Chodíte do školy rádi?
 

Náhodný obrázek

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadfea5dd5731fb1a537ae724e92f1d14f1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 44 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadce058e0374e6850359c65e339fe7d8b1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 66