MZŠ Návsí - Halloween na naší škole
Halloween na naší škole Tisk E-mail
 

Napsal Dominika Muchová, v 31-10-2012 12:50

Zobrazení : 972

Oblíbený : 67

Publikováno v : O škole, O škole


V úterý 30. 10. proběhl na naší škole Halloween! Nejprve si děti zasoutěžily a večer se mohly těšit na lampiónový průvod...Úsměv

V rámci celoškolní soutěže "Školní vláček" děti vyráběly strašidelné hrady. Donesly si různě veliké krabice, roličky a zajímavé ozdůbky, aby jejich výtvarné dílo bylo co nejoriginálnější. A vskutku se jim to povedlo!

I. kategorie:

1. místo: 1. B (Eliška Kaletová, Míša Peráčková, Deniska Filipčíková)

2. místo: 2. A (Karolínka Lasotová, Tobiášek Nieslanik, Viktorek Mucha)

3. místo: 2. B (Nelly Bulawová, Míša Šimurdová, Šimon Bocek)

4. místo: 1. A (Klárka Solowská, Bětka Jachnická, Honza Majetný)

II. kategorie:

1. místo: 4. A (Viktorka Kluzová, Magda Majetná, Kuba Pyszko)

2. místo: 5. A (Janka Zietková, Míša Kantorová, Anička Bojková)

3. místo: 3. A (Klárka Foksová, Evička Adámková, Markétka Kluzová)

 

Velké díky patří žákům 8. ročníku - Karolína Lysková, Pavlína Šnajdrová, Tereza Heczková, Nikola Toráčová, Denisa Dideková, Marcela Sikorová, Patrik Macúch, Denis Nieslanik - kteří našim malým umělcům pomáhali. 

Gratulujeme a těšíme se na příště! Smích Foto zde . Pohled školní TV TADY.

Marie Pavlíková, Jana Křoková, Dominika Muchová


Poslední změna : 23-04-2014 09:48

   
Quote this article in website
Favoured
Print
Send to friend
Related articles
Save this to del.icio.us

Komentáře uživatelů  RSS komentárů
 

Průměrné hodnocení

   (0 volba)

 


Přidej komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj.

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.9 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
< Předch.   Další >

Dnes je

Středa, 16 leden 2019

Přesně

Akce družiny aktuálně

 

5. 6. Odpoledne s Kuliočkem - KD Trisia trz.

24. 6. Výlet - Dolní Lomná

články DRUŽINY tady ... 

 

Rozvrhy 2013/2014

Okna Vesmíru, články o vesmíru, vědě a technice
Martin Petrásek, JoomlaMCZ, JoomlaCZ, tvorba WWW stránek

Ankety

Který předmět máš nejraději?
 
Chodíte do školy rádi?
 

Náhodný obrázek

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadfea5dd5731fb1a537ae724e92f1d14f1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 44 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadce058e0374e6850359c65e339fe7d8b1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 66