MZŠ Návsí - Osmáci v Jasení
Osmáci v Jasení Tisk E-mail
 

Napsal Simona Solowská, v 23-10-2012 21:29

Zobrazení : 889

Oblíbený : 88

Publikováno v : O škole, O škole


V minulém týdnu (17. - 18. 10.) se žáci 8. B zúčastnili pobytu v Jasení. Celé středeční odpoledne probíhalo v duchu kolektivních her v přírodě pod vedením pana učitele Majetného. Žáci byli rozděleni na 4 družstva (zlatí, zelení, červení a modří) a soutěžili v různých disciplínách. Nejprve byli se zavázanýma očima odvedeni svými veliteli na lesní hřiště, kde sbírali jedlé hřiby, stříleli penalty na branku a se šátkem na očích tvořili čtverec a házeli míčem na cíl.

Po příchodu do chaty už na ně čekala pizza, kterou si předtím objednali a nechali přivézt. Po dobré večeři se o program postaral pan ředitel. Poté byli všichni za své snažení v soutěžích odměněni sladkostmi. 

Protože po skončení společného programu nebyl ještě nikdo unavený, uspořádali si žáci diskotéku, která se protáhla do pozdních nočních hodin.

Čtvrteční dopoledne probíhalo ve znamení vědomostních soutěží, které připravily paní učitelka Szkanderová a paní učitelka Solowská. Nakonec si někteří zahráli fotbal, jiní si už jenom povídali.

Myslím, že žáci si svou odměnu za výhru ve Školním vlaku v loňském školním roce náležitě užili a prožili příjemné chvíle ve společnosti svých spolužáků a některých učitelů. Měli tak možnost poznat se zase o trochu víc. 

Za bohatý a pestrý program patří dík panu učiteli Majetnému, panu řediteli a paní učitelce Szkanderové. 

 


Poslední změna : 23-04-2014 09:48

   
Quote this article in website
Favoured
Print
Send to friend
Related articles
Save this to del.icio.us

Komentáře uživatelů  RSS komentárů
 

Průměrné hodnocení

   (0 volba)

 


Přidej komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj.

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.9 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
< Předch.   Další >

Dnes je

Středa, 16 leden 2019

Přesně

Akce družiny aktuálně

 

5. 6. Odpoledne s Kuliočkem - KD Trisia trz.

24. 6. Výlet - Dolní Lomná

články DRUŽINY tady ... 

 

Rozvrhy 2013/2014

Okna Vesmíru, články o vesmíru, vědě a technice
Martin Petrásek, JoomlaMCZ, JoomlaCZ, tvorba WWW stránek

Ankety

Který předmět máš nejraději?
 
Chodíte do školy rádi?
 

Náhodný obrázek

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadfea5dd5731fb1a537ae724e92f1d14f1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 44 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadce058e0374e6850359c65e339fe7d8b1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 66