MZŠ Návsí - Čtvrťáci v Jasení
Čtvrťáci v Jasení Tisk E-mail
 

Napsal Soňa Sikorová, v 19-10-2012 17:37

Zobrazení : 846

Oblíbený : 66

Publikováno v : O škole, O škole

Ve dnech 18. - 19. 10 se žáci a žákyně 4. A vydali vychutnat svou "sladkou" odměnu. Za vítězství v soutěži Školní vlak v loňském školním roce se  zúčastnili dvoudenního adaptačního pobytu v Jasení.

ctyrlistek.gif    

Do Jasení se děti vydaly ve čtvrtek po obědě. Po hodinové chůzi dorazily na turistickou základnu, kde se ubytovaly a posilniliy svačinkou. Další program následoval na hřišti v nedalekém lese. Děti se rozdělily do skupin, v jakých soutěží i ve třídě. Takže se utvořila družstva OCELÁŘŮ, MAFIÁNŮ A ŠOTKŮ. A sbírání soutěžních bodíků mohlo začít. Své dovednosti si soutěžící ověřovali při různých disciplínách jako např. házení šiškou na cíl, do vymezeného prostoru, kop míčem do určitého místa apod. Své houbařské umění uplatnili při sběru hub v časovém limitu, důvěru k ostatním si otestovali při hře ulička důvěry.Taky se nesmělo zapomenout na tolik oblíbený fotbal, který byl ztížen kluzkým terénem, takže některé fotbalové figury byly opravdu zajímavé Smích. V 18 hodin se všichni vrátili k ubytovně. V  průběhu  připravy věčeře, si venku ještě děti užívaly spoustu legrace s balancovníkem.

Večerní program se nesl v duchu dalších her a soutěží. Snad nejvíce smíchu a legrace bylo u her: hledej píšťalku a trosečníci na kře.Odpolední program byl ukončen  kolem 22. hodiny vyhlášením výsledků.

1. místo obsadili OCELÁŘI, na 2. se umístili ŠOTCI a 3. místo získali MAFIÁNI.

Potom se děi rozešly do svých pokojů, kde si mohly hrát a povídat do půl dvanácté. A že bylo v pokojích pořádně veselo..... Přesně o půlnoci jsme všem popřáli  dobrou noc, zhasli a vyhlásili večerku, kterou jsem museli ještě několikkrát důrazně připomenout Úsměv. Kolem jedné hodiny byl už ale klid. (i když někteří jedinci tvrdí, že nespali celou noc.......Mrkající)

Druhý den děti vstaly okolo 7. hodiny, posnídaly a vrhly se na úklid pokojů. Když byly pokoje zkontrolovány, ještě se na hodinku sešly v jídelně a opět si hrály. V 10 hodin se naložily věci a my jsme se vydali pěšky zpátky do Návsí. Cestou jsme si ještě udělali malou herní zastávku na fotbalovém hřišti SK Návsí.  Kolem poledne se děti vrátily zpět do školy.  Po obědě se spokojení a vydovádění čtvrťáci rozešli domů. 

Závěrem bychom chtěli moc poděkovat panu Očkovi za dopravu věcí dětí tam i zpět, paní Klusové L. za zajištění večeří i snídaní pro děti i dozor, paní učitelce Siudové, panu učiteli Majetnému a paní vychovatelce Šotkovské za organizování soutěží a pomoc se zvládnutím celé akce.

DĚKUJEME Smích.

Jak si to děti užívaly se podívejte TADY

Poslední změna : 23-04-2014 09:48

   
Quote this article in website
Favoured
Print
Send to friend
Related articles
Save this to del.icio.us

Komentáře uživatelů  RSS komentárů
 

Průměrné hodnocení

   (0 volba)

 


Přidej komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj.

Zatím žádné komentářemXcomment 1.0.9 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
< Předch.   Další >

Dnes je

Středa, 16 leden 2019

Přesně

Akce družiny aktuálně

 

5. 6. Odpoledne s Kuliočkem - KD Trisia trz.

24. 6. Výlet - Dolní Lomná

články DRUŽINY tady ... 

 

Rozvrhy 2013/2014

Okna Vesmíru, články o vesmíru, vědě a technice
Martin Petrásek, JoomlaMCZ, JoomlaCZ, tvorba WWW stránek

Ankety

Který předmět máš nejraději?
 
Chodíte do školy rádi?
 

Náhodný obrázek

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadfea5dd5731fb1a537ae724e92f1d14f1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 44 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadce058e0374e6850359c65e339fe7d8b1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 66