MZŠ Návsí - Odpolední družina
Odpolední družina Tisk E-mail
Napsal Jana   
Pondělí, 13 únor 2012

Provoz odpolední družiny

 Po-Pá - 11:20- 16:00

Odpoledne se děti postupně schází z více tříd. Většinou hned po obědě volíme volnou hru dle vlastního výběru dětí.

Jakmile se sejdeme všichni, společně se přivítáme a povídáme si o tom, jakou máme náladu, co zajímavého se ten den přihodilo ve školních lavicích anebo na co se těšíme v příštích dnech. Prostřednictvím kolektivních her upevňujeme kamarádské vztahy, rozvíjíme logické úsudky, schopnost imprtovizovat a bezprostředně sdílet radost a veselí ze hry :-).
Po této činnosti se snažíme zpestřit čas různými aktivitami- soutěživé hry, vyrábíme, malujeme a kreslíme (našimi výtvory zdobíme chodby a tím rozvíjíme vlastní estetické cítění),využíváme školní hřiště a tělocvičnu,v zimě lyžujeme, navštěvujeme kino, divadlo,s Knihomolem Družinovým čteme v místní knihovně...atd.

Nabízíme dětem výběr ze zájmových činností - sportovní  hry nejen v tělocvičně,ale i na hřišti, florbal, přírodovědné hry, výtvarné techniky, hry s pohybem a tancem.

Máme možnost využívat multimediální učebnu,ping pong i cvičnou kuchyňku. 

Každý z nás má prostor, kde může projevit své schopnosti a dovednosti v té oblasti, ve které vyniká a tím rozvíjet zdravé sebevědomí, nadání a tvořivost. Společně s kamarády prožít odpoledne plné pohody a zábavy :-).

 

keramikaDinosauřiNa džungliFotbálekpuzzliádaPrincezny
Aktualizováno ( Středa, 18 září 2013 )
 
Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadfea5dd5731fb1a537ae724e92f1d14f1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 44 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/srv/www/user-uploadce058e0374e6850359c65e339fe7d8b1) is not within the allowed path(s): (/CORE/AreaC/zsnavsi.cz/:/srv/www/zsnavsi.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/zsnavsi.cz/www/templates/tbc_officestyle/index.php(242) : eval()'d code(1) : regexp code(1) : eval()'d code on line 66